Průvodci 2019/2020

Petra Raabová:

„Narodila jsem se ve znamení Střelce, což má určitě vliv na mou lásku k dobrodružství a zdolávání výzev. Největší životní výzvou jsou nepochybně mí dva rošťáci, díky nimž jsem pochopila, že život je neuvěřitelná jízda a máme se radovat i z maličkostí.

Vystudovala jsem Filozofickou fakultu Ostravské univerzity, obor Český jazyk a literatura, ale dala jsem přednost lidem před vědou. S dětmi jsem trávila čas jako jedna z vedoucích na letních táborech (tyto tábory byly určeny pro dívky z dětských domovů) a v době studia jsem se aktivně zapojovala do protidrogového programu v našem kraji.

Ve svém profesním životě jsem si vyzkoušela práci v restauraci (výborná brigáda ke studiu), několikaleté moderování v rádiích (pro ty zvědavé Hitradio Orion a Rádio Čas), zvládla jsem také komplikované vztahy v ženském kolektivu v mezinárodní firmě (to byla opravdu výzva), ale hrdá jsem hlavně na svou učitelskou zkušenost na střední škole.

Celý můj dosavadní život provázela hudba (sbor, hra na hudební nástroje a 20 let působení v hudebních kapelách) a věřím, že bude naším společníkem i ve Zvonku.“

Komentáře jsou vypnuty.