Příměstské tábory

Tábory v roce 2019 jsou za námi, děti i průvodci vzpomínají a všichni se těší na příští prázdniny. Pro představu, jak to bylo v roce 2019, necháváme náplň již ukončených příměstských táborů k nahlédnutí. Nové termíny táborů a jejich témata budou aktualizována na jaře 2020.

Na dobrodružné stezce 2019

Tábory pro děti od 3 do 12 let povedou průvodci Lesního klubu Zvonek. Tábor je příměstský, budeme se scházet od 8.00 do 16.00 v zázemí Lesního klubu Zvonek na Polní ulici v Raduni.
Cena: 2 400,- Kč vč. oběda, odpolední svačiny, pitného režimu, pomůcek a pojištění.
pondělí až pátek – 8.00 – 16.00

TermínKapacitaVolných míst

*počet volných míst se může měnit. Máte-li zájem i o plně obsazený termín, neváhejte nás kontaktovat na email: zvonek.klub@gmail.com, budeme Vás informovat o konkrétní situaci.

8. 7. – 12. 7. 2019

NA DOBRODRUŽNÉ STEZCE

Nuda je největší nepřítel dobrodruha. Co nás čeká? Vyrazíme s kamarády do lesa plného překvapení a výzev, k netušeným okamžikům. Pojďme ukázat svou odvahu při hrách a úkolech, které nám les, jeho obyvatelé i průvodci nabízí.

15. 7. – 19. 7. 2019

ČTYŘI ŽIVLY

Blíže poznáme každý ze čtyř živlů a živočichy a rostliny, kteří se k nim váží. Jakým způsobem můžeme se živly pracovat sami? Díky hrám se spřátelíme, poznáme sami sebe a prozkoumáme přírodu jinak než doposud.

5. 8. – 9. 8. 2019

BARVY, VŮNĚ A CHUTĚ LESA

Les budeme ochutnávat – seznámíme se s tím, co můžeme v lese jíst, z čeho vařit čaj. Les budeme vnímat i nosem. Jaké barvy v lese objevíme? Na co všechno můžeme v lese malovat? Přírodní barviva budeme používat i k maskování. Dozvíme se, jak se maskují zvířata. Při hrách si vyzkoušíme jak splynout s lesem. Zvířata žijí v souladu s lesem, dokážeme to i my?

12. 8. – 16. 8. 2019

CO JE SKRYTO V LESE

Budeme bádat, zkoumat a objevovat neznámé lesní země. Na paloučcích, v dutých pařezech i v mechu. Mají tyto země obyvatele? Jací jsou? Staneme se jejich přáteli? Budeme běhat i tiše pozorovat. Na zemi, pod zemí i ve větvích stromů.

Pro bližší podrobnosti kontaktujte administrativního člena týmu Lesního klubu Zvonek:  zvonek.klub@gmail.com

 

Komentáře jsou vypnuty.