Letní příměstské tábory

Tábory pro děti od 3 do 12 let povedou průvodci Dětského lesního klubu Zvonek. Tábor je příměstský, budeme se scházet od 8.00 do 16.00 v zázemí Dětského lesního klubu Zvonek na Polní ulici v Raduni.
Cena: 1 900,- + Stravné: 60,- na 1 den
pondělí až pátek – 8.00 – 16.00

9.7. – 13.7.
Indiánské prázdniny v lese – Dva divoši

I když se to nezdá, les je pěkná divočina. Indiáni v ní umí žít a společně si ji užívat. Učme se v ní zkušeně pohybovat. To, co se jeví jako nástrahy jsou jen výzvy k tomu stát se opravdovým divochem, pro kterého je les milovaným domovem. Místem, který mu dá vše potřebné k životu. A navíc je to velká zábava.

16.7. – 20.7.
Komedianti v lese

Les je velké divadlo, které nás umí neustále překvapovat. Je na co se dívat. Když vcházíme do lesa, stáváme se sami lesními skřítky, vílami a tajuplnými tvory. Lesní bytosti mají krásné kostýmy a masky. Pojďme je objevit. Pojďme se s nimi seznámit. Pojďme si s nimi v lesním divadle hrát. Pohádky se samy odehrávají pod klenbou stromů.

30.7. – 3.8.
Trosečníci na ostrově

Myslíte si, že v Raduni není pustý ostrov na kterém můžete zažít dobrodružství skutečného trosečníka? Společně takové místo najdeme a vyzkoušíme si dovednosti nutné k přežití. Kamarádství nebylo nikdy tak důležité. Pojďme si spolu hrát!

6.8. – 10.8.
Průzkumníci a stopaři

Myslíte si, že les znáte dobře? Že vás nemůže nic překvapit? Pojďme sejít z vyšlapaných cest do houštin, bláta, projít se potokem, zdolat strom nebo zjistit, kam vedou stezky vyšlapané lesní zvěří.
Ukážeme vám, že dobrodružství začíná tam, kde končí lesní cesty

13.8. – 17.8.
Stavitelé

Objevujete rádi nové světy? Myslíte si, že kameny, klacky a hlína leží v lese jen tak? Ne pro nás, kteří z nich umíme vytvořit skvělá města, domy pro kamarády i skřítky, cesty, mosty, lodě, hrady i s hradbami. Vše co postavíme ožívá vlastním příběhem. A že můžou být velkolepé.

 

vyberte si termín a kontaktujte zvonek emailem (klub.zvonek@seznam.cz). Obdržíte přihlášku s instrukcemi.

Komentáře jsou vypnuty.